Naše služby

Poznáme potreby trhu. Vieme, čo všetko naši zákazníci potrebujú, a preto ponúkame široký výber dodatočných služieb.

Virtuálne sídlo so službami

Ak s podnikaním len začínate a ešte nemáte k dispozícii priestory či kanceláriu, virtuálne sídlo je skvelou možnosťou, ako viesť profesionálne podnikanie bez potreby uvádzania svojej domácej adresy. V našich priestoroch sú samozrejmosťou aj dodatkové služby ako preberanie a scan pošty či administratívna podpora.

Likvidácia firiem

Ukončenie podnikateľských aktivít so sebou prináša rad problémov a komplikácií. V rámci služby likvidácie za vás vyplníme všetky dokumenty, podáme návrh na vykonanie zmien a získame súhlas na výmaz z obchodného registra. Všetky postupy sú v súlade s právnymi nariadeniami a legislatívou.

Zakladanie zahraničných spoločností

S nami sa nemusíte obmedzovať iba na podnikanie na slovenskom trhu. V rámci portfólia aktivít vám vieme pomôcť i so založením zahraničných spoločností. Táto služba ponúka kompletné vybavenie založenia firmy podľa platných nariadení. Celý proces vybavíme za vás, pomôžeme vám s registráciou či založením bankového účtu a ušetríme vám tak čas, nemalé peniaze i nervy.
i

Účtovníctvo

Účtovníctvo je súčasťou každého podnikania. Zvoliť si skúseného partnera je v tejto oblasti mimoriadne dôležité. Ponúkame službu jednoduchého i podvojného účtovníctva, ako aj spracovanie mzdovej agendy i účtovnej uzávierky pre malé a stredné firmy.

Ak máte akékoľvek otázky
ozvite sa nám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. K dispozícií sme vám každý pracovný deň v čase od 8:00 do 16:00. Kontaktovať nás môžete emailom ,telefonicky alebo využite kontaktný formulár.

Telefónny kontakt

+421 904 539 001

E-mailová adresa

info@spravafiriem.sk

Sídlo spoločnosti

Jakubovo námestie 1
811 09 Bratislava