O nás

Správa firiem už viac ako 10 rokov pomáha klientom so začatím vlastného podnikania. Našou misiou je pomáhať ľuďom, ktorí si nevedia poradiť pri vzniku vlastnej firmy s povinnosťami platcu DPH. Za toto obdobie máme desiatky spokojných zákazníkov, ktorí vďaka nám úspešne podnikajú doma alebo v zahraničí.

Sme overeným partnerom

Administratívne i poradenské služby, ktoré poskytujeme, sú postavené na dlhoročných skúsenostiach v tejto oblasti. Naši klienti v nás majú istotu, pretože spokojnosť je u nás na prvom mieste. Pri nákupe firiem od nás nemusíte čakať nepríjemné prekvapenia či iné dodatočné papierovačky. Ovládame celý proces byrokracie – evidenciu na úradoch vybavíme za vás.

Úspora vášho času

Založenie firmy a registrácie na úradoch so sebou prinášajú procesy, ktoré bežne trvajú aj niekoľko týždňov. Takmer vždy založenie firiem súvisí s dlhým čakaním v radoch a na úradoch. Neskúsení podnikatelia robia častokrát počas tohto procesu chyby, ktoré sa môžu nečakane odraziť aj na podnikaní. Kúpa ready-made firmy je nielen bezpečnejším a pohodlnejším riešením, taktiež je aj úsporou vášho času a peňazí. Začať podnikať tak môžete už do niekoľkých hodín.

Tím odborníkov

Založenie firmy súvisí s vypracovaním projektov a žiadostí. V tíme máme hneď niekoľko špecialistov z oblastí daňovníctva, práva i účtovníctva. Ich znalosť segmentu nám pomáha, aby sme dokázali vyhovieť každej potrebe klienta a poskytli komplexný servis pod jednou strechou.

Ak máte akékoľvek otázky
ozvite sa nám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. K dispozícií sme vám každý pracovný deň v čase od 8:00 do 16:00. Kontaktovať nás môžete emailom ,telefonicky alebo využite kontaktný formulár.

Telefónny kontakt

+421 904 539 001

E-mailová adresa

info@spravafiriem.sk

Sídlo spoločnosti

Jakubovo námestie 1
811 09 Bratislava